Ти – половинка мого серця, моя доля. Я такий щасливий, що ти є у мене, моя красива, ніжна і ласкава. Тільки з тобою я відчуваю себе щасливим. Мені так хочеться довгі роки прожити з тобою, моя радість, любити і бути коханим. Я пропоную океан, своєї любові, в якому ти можеш купатися в будь-який час року. Я зроблю все, щоб у тебе неодмінно збулися всі мрії. Я люблю тебе з кожним днем все сильніше і сильніше. Ти моя найголовніша людина на світі. Нехай в твоїх очах завжди світиться радість.

Я щасливий, що доля мене звела з тобою, бо ти — мій найкращий подарунок.

Не часто зустрінеш цікавого людину, з якою приємно розмовляти на будь-які теми і який може знайти спільну мову з ким завгодно. Але Ви мене приємно здивували, неможливо не заслухатись, коли ви говорите. Цікаві люди — це рідкість і родзинка сучасного суспільства, тому їх треба цінувати і берегти.

Ти не класна, ти – бездоганна!

Поруч з тобою мені вдалося відчути себе справжнім чоловіком.

Ти людина слова, яке ніколи не розходиться з ділом. Людина, якій стовідсотково можна довіряти і бути впевненим, що ти ніколи не підведеш і зробиш все в кращому вигляді.

Твоя фігура заслуговує уваги кращих художників.

Немає людини прекрасніше тебе. Ти робиш цей світ кращим.

Ти найкрасивіша дівчина на світі, ти зводиш мене з розуму!

Мені пощастило, що життя поєднала нас разом.

Ти завжди прекрасна, але коли посміхаєшся, моє життя зупиняється.

Ніколи не вмів говорити іноземною мовою, але при вигляді тебе мій голос видає дивні незрозумілі мені звуки, немов я іноземець.

Путін передає визнання в любові!