Перфекціоністи повинні дивитися на твою красу, щоб отримувати натхнення.

Якщо бути красивою вважається злочином, тоді тебе оголосять винною.

Ти справжня: щира, добра і гармонійна.

Ти даєш мені впевненість у собі і завжди мене підтримуєш. Ти моя надія і любов.

Ти моя любов. Я буду любити тебе завжди.

Кохана, безцінна, карколомна моя! Я можу говорити, думати і мріяти про тебе нескінченно.

Вишукана і витончена, як морозна сніжинка, несуча натхнення і відчуття дива, немов весняна капель, пристрасна і неповторна, ніби літня пора, стильна і яскрава, як осіннє вбрання природи… Це все про тебе, солодка моя любов, нереальне моє щастя!

Моя мила, кохана, чудова, ти така ж ніжна і тендітна, як дивовижна сніжинка, яка тане від душевного тепла і неймовірною моєї любові. Ти така ж чудова і чарівна, як розпускається від сяючого сонця бутон, який з кожною хвилиною стає все краще, яскравіше і дивніше!

Як же мені пощастило, адже ти даруєш свою красу тільки мені.

Як багато дівчат хороших, але ти не просто гарна – ти прекрасна!

У мене немає слів! Ти прекрасна!

Твоя посмішка здатна освітити навіть дно океану.

Твої маленькі ніжки втілення ідеальних форм!

Коли Бог створював жінку, він задумував саме таку ніжну, тендітну, спокусливу і одночасно з цим загадкову дівчину, яка ти є. Як же можна встояти перед божественним задумом? Неможливо, тому і я схиляюся перед твоєю красою…

Чарівна моя мила, ти спокуслива зовні, змістовна всередині і тому відразу припала мені до смаку! Кохана, я дуже задоволений собою, що зустрів таке рідкісне скарб як ти, і пишаюся тим, що такий дорогоцінний горішок виявився мені по зубах.

Як же майстерно ти вмієш себе подати!

Улюблена і єдина, найкраща дівчина на світі. Ти ввійшла в моє життя і зробила з неї квітучий рай. Моя любов до тебе так сильна, що може подолати всі перешкоди на шляху, який би величини вони не були. Тільки з тобою поруч я шалено щасливий, тільки ти одна мені потрібна на світі. Поруч з тобою мені світло і тепло. Я люблю тебе, моє сонечко, і постараюся зробити тебе найщасливішою на світі. Ти стала найбільшою в світі, і я з нетерпінням завжди чекаю зустрічі з тобою, моя жадана.

Не хочу навіть моргати, щоб не пропустити і секунди, спостерігаючи за твоїми гарними рисами!

Коли чоловіки обертаються і проводжають тебе поглядом, я не ревную. Я пишаюся, що ти зі мною!