Велика колекція самих приємних побажань в дорогу

Порядку на дорогах.

Щасливого шляху, гарного настрою, бадьорого самопочуття, доброї компанії, благополучній дороги, веселого маршруту. Нехай ця подорож доставить масу задоволення і позитивних емоцій.

В добрий шлях!

Нехай компанія в дорозі буде веселою, дорога без заторів і вибоїн, а погода прекрасною!

Хай шлях твій буде стрімкий, як стріла і час у дорозі пройде легко і безтурботно!

Бажаю щасливої дороги і доброї дороги. Нехай поїздка буде веселою, вдалою, комфортною і успішною. Бажаю без напруження і втоми, з бравими силами і абсолютною впевненістю дістатись до місця призначення у зазначений час і в призначений день.

Не втомлюйся за кермом!

Нехай завжди тобі горить «зелений»!

Безаварійного тобі шляху.

Бажаю не збитися з шляху.

Бережи тебе доля!

Нехай на шляху зустрічаються тільки м’які купини.

Теплою тобі траси!

Нехай в дорозі все йде як треба!

Від усієї душі бажаю щасливої дороги! Нехай доля буде прихильною і поруч будуть тільки хороші, добрі люди! Бажаю здійснення усіх планів і сподівань!

Хай обминуть тебе «пробки».

Нехай ніщо не засмутить тебе в дорозі.

Нехай дорога дасть тобі тільки найкраще, що в ній є.

Щасливого шляху і доброї дороги, прекрасного настрою і добрих попутників, внутрішнього натхнення і навколишньої краси. Нехай ця подорож не завдасть клопоту, а тільки масу приємних вражень, емоцій і пам’ятних моментів посмішки.

Нехай будь-яка дорога приведе туди, куди тобі треба.

Бережи себе!

Бажаю тобі щасливої дороги! Нехай твоя дорога буде відкритою, а подорож спокійним і продуктивним! Нічого не бійся, адже твої ангели завжди оберігають і піклуються про тебе! Бажаю тобі якнайшвидше повернутися до своїх близьких, не зустріти на своєму шляху проблем чи перешкод, залишатися здоровим і повним сил, а також не переживати із-за дрібниць.

Успішної подорожі та щасливого повернення!

Нехай всяка дорога завжди приводить тебе додому!

Взаєморозуміння на дорогах.

Дістатися тобі – без пригод.

Щасливого шляху, благополучній дороги, веселого і захоплюючого подорожі, неймовірного захоплення від побаченого і постійного захоплення від того, що відбувається. Бажаю доброї удачі в дорозі, відмінного настрою і хорошої компанії.

Довези себе не тільки живим, але і здоровим!