Велика колекція самих приємних компліментів жінці в прозі, українською мовою

Поговорити з тобою вже задоволення, а від твого поцілунку я б напевно помер від щастя!

Зустріч з тобою, кохана — це незвичайний подарунок долі! Ти мій ангел, скарб, моя доля. Тільки з тобою я відчуваю себе самим щасливим, ти надихаєш мене!

Постійна думка про тебе зводить мене з розуму, але більше цього не буде, і ти просто зобов’язана дозволити себе поцілувати..

Мені подобається в тобі все від і до. Від легкої ходи до вміння одягатися, від уміння говорити і висловлювати думки, до тактовних і сміливих ідей.

Досі не віриться, що я зустрів таку чудову дівчину!

Твоя усмішка – сонячний зайчик, твій сміх – дзвінкий дзвіночок, твій голос – чудова музика, а сама ти – ніжна фея з доброї казки!

Від такої краси можуть незадоволений розбиватися дзеркала, гніваючись на твою бездоганність і ідеальність!

Я ніколи не відчував подібне. Тільки поруч з тобою, незрівнянна!

З тобою не зрівняється жодна голлівудська зірка!

З кожним роком твоя краса багатше і яскравіше, а мудрість глибше і проникливіше.

Ти – найкраще, що зі мною сталося в житті!

Ти просто принадність, такої краси я в житті не бачив.

Є люди, відсутність яких нагадує відсутність кисню. Ти саме така людина. Спілкування з тобою приносить виключно позитивні емоції і заряджає позитивною енергією на довгий час. А твоя незрівнянна усмішка осяває все навколо. Залишайся завжди такою ж позитивною, добродушною і незамінною.

Всі хороші моменти в моєму житті асоціюються саме з тобою!

Ти все робиш бездоганно і ідеально.

Ти прекрасна сьогодні вранці, як ніколи!

Ти, той, про кого я думаю кожну секунду, хвилину, годину, добу!

Я ніколи раніше не зустрічав такого, як ти!

Коли я дивлюся на таку красуню, моє серце робить сальто.

У наш час важко зустріти справжню, сильну жінку, яка не боїться труднощів і допомагає іншим з ними боротися. Але мені пощастило, я познайомився з тобою.

Немає в світі щасливішої людини, ніж я. Я готовий кричати про це на весь світ. Ти для мене світло у віконці, промінчик сонячного тепла, ти для мене радість і натхнення. Кожна хвилина, проведена з тобою, дарує мені тепло і затишок. Тебе називаю принцесою, бо, що ти найкрасивіша, у тебе просто ангельський характер. Я знайшов в тобі, все те, що шукав. Коли ти поруч, я просто таю від щастя. А коли ми розлучаємося – це страшне випробування для мене. Повертайся скоріше, я сумую за тобою.