Велика колекція самих приємних компліментів хлопцеві в прозі, українською мовою

Я відчуваю в тобі впевненість, яка заспокоює мене. Спасибі тобі!.

Ти – причина мого щастя!

Ваші переконливі і бездоганні докази справляють велике враження! Ви керівник від Бога!

Ти прекрасно виконуєш свою роботу. Справжній майстер. У тебе безумовно талант. Ти приділяєш увагу кожній деталі, кожної дрібниці. Твої руки і твій розум творять просто диво!

Ти ідеальний у всьому!

Ти знаєш, я ціную в тобі не скільки красу, скільки глибокий внутрішній світ! А цим, повір мені, багатий не кожен чоловік!

Коханий, ти даруєш мені любов і щастя, тепло, ласку і надію. Мені дуже пощастило в житті з тобою, ти – справжній чоловік, про який можна тільки мріяти. З тобою я відчуваю себе легко і комфортно. Дозволь подарувати тобі найтепліші, найкрасивіші компліменти. Твоя любов мені зігріває серце, тільки при одному твоє ніжному погляді, я таю. Нехай щастить тобі у всьому, завжди, нехай тільки приємні миті відвідують твоє життя. Ти гідний тільки восхищенья. Нехай птах щастя летить за тобою.

У світі багато радощів і задоволень, але справжнє щастя приходить тільки з такими, як ти!

Серед інших людей у всій Всесвіту, ми відшукали один одного, мій коханий, бажаний, і найкращий хлопець на землі. Кожен день, проведений з тобою, приносить радість. Ти гідний найкращих, самих теплих компліментів. Я навіть не уявляю, як я могла жити до зустрічі з тобою, мій бажаний. Ти прекрасний, добрий, ніжний, і найкращий для мене. Я думаю, що в світі було б більше щастя, краси та любові, якщо б були всі такі, як ти, мій неповторний. Я люблю тебе, і завжди хочу бути тільки з тобою.

В тобі просто ідеально поєднуються всі позитивні якості.

Твоя променистість мене засліплює, змушує радіти!

Ти – найпривабливіший чоловік, якого я коли-небудь зустрічала в своєму житті!

Твоя посмішка просто зводить з розуму!

Один твій погляд вже готовий роздягнути мене наголо!

Дорогий, ти причина моєї неуважності, з тобою я постійно щось втрачаю. В твоїх міцних обіймах я втрачаю почуття реальності, під твоїм палким поглядом – розсудливість, а від твоїх гарячих поцілунків я просто втрачаю контроль над своїми почуттями і емоціями.

Все у тебе в руках ладиться, лагодиться і цвіте. Ти молодець!

А ти знаєш, що під цим платтям у мене зовсім нічого немає? Не віриш? А ти перевір!