Велика колекція самих приємних компліментів дівчині в прозі, українською мовою

Є тільки одна людина яка робить мене щасливим, і ця людина зараз це читає!

Прекрасною принцесою з казки ти увійшла в моє холостяцьке життя. Ти запалила в серці любов, і вона розгорається тепер величезним полум’яним багаттям. Я все життя буду вдячний долі за те, що вона подарувала мені тебе, Моя найкрасивіша дівчина на світі. Ти гідна найкрасивіших компліментів і захоплення. Залишайся завжди такою, ніжною, доброю, лагідною. Коли ти поруч, мені так спокійно і затишно. А під час нашої розлуки, я просто не знаходжу собі місця, і сумую сумую без тебе, і з нетерпінням чекаю зустрічі.

Я ніколи не відчував подібне. Тільки поруч з тобою, незрівнянна!

Ти чудова і непередбачувана, ти восхищаешь мене кожну хвилину, радуєш і вдихаєш у мене пристрасну жагу до життя. Ти мій острівець неземного щастя, який я буду оточувати океаном ніжності і гарячої любові!

Ти для мене провідна зірочка, ти — все, що мені потрібно.

Коли я дивлюся на тебе, я просто втрачаю реальність!

Теплі, ніжні слова я дарую тобі, кохана. Ти гідна тільки восхищенья. Ти подарувала мені крила щастя. Твоя чарівна усмішка твоя краса просто чарує мене. Ти сама прекрасна дівчина на світі.

Як приємно побачити принцесу не на картинках казки, а в реальному житті!

Ти прекрасна сьогодні вранці, як ніколи!

Ти вкрала всі мої думки і моє серце.

Поруч з тобою я забуваю про все. Ти займаєш всі мої думки.

Ти чудово справляєшся зі всіма труднощами.

Немає більше таких як ти і навіть подібних тобі. Ти найкраща і найдорожча кохана моя дівчинка.

Моя маленька, ти найкраще, що було в моєму житті.

Перфекціоністи б отримали справжнє задоволення, якщо б вони споглядали твою красу.

Ти змушуєш час одночасно зупинятися і стрімко летіти.

Кохана! Твоя приголомшлива посмішка яскравіше сонячного світла, шовкова шкіра ніжніша бархатистих рожевих пелюсток, дивний характер м’якше легких хмар, що вабить зачарування сильніше ураганного вітру! Все тому, що ти — чудова фея, яка прийшла з моїх снів!

Мені тебе дуже не вистачає, я хочу бути поруч з тобою кожну хвилину.

Переплюнути тебе по красі зможе хіба що твоя дочка.

Улюблена і єдина, найкраща дівчина на світі. Ти ввійшла в моє життя і зробила з неї квітучий рай. Моя любов до тебе так сильна, що може подолати всі перешкоди на шляху, який би величини вони не були. Тільки з тобою поруч я шалено щасливий, тільки ти одна мені потрібна на світі. Поруч з тобою мені світло і тепло. Я люблю тебе, моє сонечко, і постараюся зробити тебе найщасливішою на світі. Ти стала найбільшою в світі, і я з нетерпінням завжди чекаю зустрічі з тобою, моя жадана.