Неймовірно привабливий і супер-чарівний!

Завораживаешь своєю чоловічою силою.

Твій гумор настільки тонкий, що навіть захочеш образитися і не зможеш цього зробити.

Ти неперевершений!

Слова кохання завжди однакові — все залежить від того, з чиїх вуст вони виходять (Гі де Мопассан)

Я мрію стати твоїм дзеркалом, щоб завжди відображати твою мудрість, наполегливість у досягненні поставлених цілей і наполегливість.

Я дійсно вірю в те, що таких як ти більше ніде в світі немає і не буде.

Все у тебе в руках ладиться, лагодиться і цвіте. Ти молодець!

Самому хороброму Леву ця смс міцно тисне лапу!)

Мені здається, навряд чи існує ще десь хлопець, так добре розуміє мене з півслова.

Мій ніжний, дорогий і найрідніша людина на землі. Дозволь сказати тобі, що я зігріта теплом твоєї душі. Тільки з тобою я відчуваю себе найщасливішою дівчиною на світі, тільки ти даруєш мені радість і впевненість у собі. Я люблю тебе так ніжно, і пишаюся, що у мене є такий хлопець. Все, що в житті пов’язане зі щастям, пов’язано тільки з тобою. Мені доля вручила найкращий приз – тебе, мій коханий. Ти мій захисник, моя опора, моя надія. Тільки ти моє життя перетворюєш в свято.

Мрію прокидатися поряд з тобою цілу вічність.

Така впевнена хода, як у тебе, прямо говорить, що ти людина, що йде з великою гідністю, долаючи усі труднощі на своєму життєвому шляху.

Твоя промениста посмішка позбавляє мене розуму, адже у твоєї чарівності немає меж! Тільки з тобою мені так легко і просто, твоє почуття гумору дарує мені гарний настрій, а гострий розум викликає захоплення! Я пишаюся тим, що ти в мене такий цілеспрямований, успішний і просто самий чудовий!

Твої безкорисливі вчинки та благородні справи, говорять про багато що, в першу чергу про те, що ти готовий прийти на допомогу в будь-яку хвилину.

Я закохана в тебе шалено, хочу бути з тобою завжди, обіймати і цілувати кожну ніч і прокидатися поруч вранці, знаючи, що ти тут. Я стала мрійливим романтиком, який завжди посміхається від щастя та кохання до тебе.

Після зустрічі з тобою я заряджаюся енергією і позитивом на цілий день.

Ти такий принциповий, чесний і справедливий на роботі. Це заслуговує поваги.

Я тобою постійно захоплююся!

У тебе виразно рідкісний талант! Ти не тільки красивий душею, але і сильний духом.

Від твого м’язистого виду можна зійти з розуму!