Велика колекція самих приємних компліментів чоловікові в прозі, українською мовою

Поруч з тобою я розцвітаю тисячею пелюсток.

З тобою мені ніколи не буває сумно. Ти вмієш підняти настрій і створити потрібну атмосферу.

Хіба можна встояти перед твоїм прекрасним поглядом, ніжна усмішка твоя вбиває наповал, а приємний тембр голосу бере в полон, з якого я не хочу йти. Не відпускай мене на волю, адже в твоїх обіймах так солодко й затишно, в твоїх руках, коханий, моє щастя!

Геракл або Аполлон, Сталлоне або Вілліс, будь принц або маркіз не зрівняється з тобою. Ти один такий на білому світі — відважний, розумний, сміливий, добрий, справедливий, впевнений, красивий, веселий, важливий, цікавий, чарівний, веселий і весь собою гарний!

Ти є справжнім чоловіком і це мені сказало серце, а він брехати не буде.

У тебе такий гарний і оригінальний краватку. Мрія кожного!

Твоє вміння готувати їжу просто чудово. Так приємно бачити чоловіка вміє здивувати жінку стравами власного приготування.

Я згадую наші ласки вночі і не можу видихнути це задоволення досі.

Твої шалені іскорки в очах для мене красивіше будь-яких діамантів!

Всім потрібно періодично заряджатися: і телефону і ноутбука, і навіть людині. Тільки ти один можеш подарувати мені енергію на цілий день вперед, а часом і на весь тиждень.

В моїй пам’яті назавжди залишаться миті нашої першої зустрічі, першого поцілунку, визнання в любові.

Ти – чемпіон і джентльмен, і навіть більше – супермен!

Справжній чоловік не той, який заводить нову дівчину щовечора. А той, який щовечора заводить одну і ту ж

Милий! Незбагненним чином в тобі поєднуються сильний характер і ніжна дбайливість, гострий розум і дивовижна веселість, здатність досягати задуманого і залишатися доброю людиною з чистою душею! Обожнюю тебе, чудовий обранець мого серця!

Створюючи вас природа явно попрацювала! Поєднання мужньої речі, вишуканою зовнішністю і усмішки не зустрічалося ще ні в одній людині одночасно!

Мені подобається твій спокій, витримка, коли я роблю щось дурне.

Я так довго тебе чекала, що здається трохи постаріла. Не залишай мене більше.

Завдяки свій наполегливою упрямости, ти здатний підкорити будь-яку вершину! Ти володієш привабливістю! Я скажу так, ти – кращий!

Така впевнена хода, як у тебе, прямо говорить, що ти людина, що йде з великою гідністю, долаючи усі труднощі на своєму життєвому шляху.